info@mulard-ukraine.com.ua +38 067 158 69 28 +38 050 158 69 28 +38 096 158 69 28 +38 073 158 69 28 Русский язык сайта Українська мова сайту

ООО „МУЛАРД УКРАИНА”
уполномоченный представитель компании
„МУЛАРД ДИСТРИБУЦИЯ ПТЕНЦОВ”
прямой импортер разных видов домашней птицы
из Франции, Германии и Польши

Бройлерні каченята кросу МУЛАРД

kachmulardМУЛАРД – що в народі називають “МУЛАТКОЮ”, це є бройлерна качка виведена у Франції. Ідеально підходить як для інтенсивної відгодівлі (в курниках), так і відгодівлі в домашніх умовах. В віці 7 тижнів качка досягає ваги 4 кг. Протягом 12 тижнів відгодівлі качка досягає ваги приблизно від 4,5- 5,0 кг (качки) і до 6,5-7,0 кг (селезні). Вона характеризується:

У природних умовах запліднення становить тільки 10-15% яєць. Тому від селезнів мускусної качки відбирають сперму, якою штучно запліднюють самок кросу пекін. Ось чому качка мулард є дорожчою в порівнянні з іншими породами імпортованих нами качок.

Коли ми завозили перші пташенята мулардів із Франції (близько десяти років тому), це були тільки пташенята з темною плямою на голові або строкаті (чорно — білі). На сьбогоднішній день, ми єдина компанія в Україні, яка імпортує живих пташенят з Франції. Як відомо, французи є безперечними світовими лідерами в галузі генетичної селекції качок, і це не тільки мулардів. Практично щороку, в результаті відповідного генетичного відбору (не слід плутати з генетичною модифікацією) створюють нові генетичні лінії, які мають щораз вищі характеристики, якщо мова йде про темпи зростання, збільшення ваги, якості м'яса і стійкості до хвороб. Найновіші генетичні лінії мулардів це качки, які не мають чорної плями на голові і є абсолютно білими. Вони характеризуються більш високим приростом маси тіла і печінки в порівнянні з мулардами з плямою на голові. Одночасно, у відповідь на потреби ринку, з'явилися качки, які з мулардами не мають нічого спільного, а також мають чорні плями на голові, як наприклад деякі лінії мускусних качок, дворки, або схрещення качки пекін з качуром черрі-веллі, не кажучи вже про те, що таку пляму можна «домалювати», що часто використовують нечесні продавці. Муларди, які ми завозимо, мають одну, характерну їм ознаку, якої не мають інші породи качок, і що ніхто не в змозі підробити - вони мають червоні очі, що і характеризує їх.

Поточні генотипи качок кросу Мулард показані на рисунках 1 і 2.

img1 img2 

Продаж відбувається тільки на 7-9 день життя птаха.

Гарантуємо практично 100% виживання у кінцевого клієнта. Це пов’язано зі спеціальною технологією транспортування та відгодівлею добових каченят.

Примітка!!! Для належної відгодівлі у качок кросу МУЛАРД, обов’язково потрібно підрізати дзьоб та нігті між 20 і 25 днем життя.

Якщо у Вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми на них відповімо.