info@mulard-ukraine.com.ua +38 067 158 69 28 +38 050 158 69 28 +38 096 158 69 28 +38 073 158 69 28 Русский язык сайта Українська мова сайту

ООО „МУЛАРД УКРАИНА”
уполномоченный представитель компании
„МУЛАРД ДИСТРИБУЦИЯ ПТЕНЦОВ”
прямой импортер разных видов домашней птицы
из Франции, Германии и Польши

Політика в гагузі якості.

 

Висока якість є найважливішим нашим девізом і головним завданням компанії, тому всі птахи, які ми імпортуємо, мають відповідні документами. Для кожної партії включені:

На підставі вищевказаних документів, Регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті виставляє відповідне Ветеринарне свідоцтво для митного оформлення в заміну ветеринарного сертифікату з Франції, Німеччини або Польщі. Без наявності цього ветеринарного сертифікату, митна служба не впустить птахів на територію України. Копію будь-якого з перерахованих вище документів, зі зрозумілих причин, ми не видаємо. Проте, для наших клієнтів оригінали цих документів завжди доступні для перевірки в офісі нашої компанії. Після розмитнення, в присутності лікаря ветеринарної медицини, який виписував сертифікат, птиця перевозиться на наш курник. Лікар перевіряє кількість випадків загибелі під час транспортування, а також загальний стан здоров'я стада. Не пізніше, ніж на наступний день після розвантаження на курнику, ми зобов'язані повідомити про наявність птиці в Районне управліні держпродспоживслужби.

І в цьому випадку, до продажу, імпортоване стадо знаходиться під постійним контролем районного лікаря ветеринарної медицини, який в момент продажу видає ветеринарний сертифікат (так звана форма F-1), в якому ТОВ «МУЛАРД УКРАЇНА» виступає як компанія продавець. Оригінал (а не будь-яка копія) цього документу, виписаний на спеціальному бланку суворої звітності є єдиним підтвердженням того, що птахи були куплені в нашій компанії.

Незважаючи на вищесказане,в нашій компанії працює свій лікар ветеринарної медицини, який виконує необхідні процедури, а також слідкує за правильністю відгодівлі наступних стад аж до моменту продажу.