info@mulard-ukraine.com.ua +38 067 158 69 28 +38 050 158 69 28 +38 096 158 69 28 +38 073 158 69 28 Русский язык сайта Українська мова сайту

ООО „МУЛАРД УКРАИНА”
уполномоченный представитель компании
„МУЛАРД ДИСТРИБУЦИЯ ПТЕНЦОВ”
прямой импортер разных видов домашней птицы
из Франции, Германии и Польши

Каченята чистої породи кросу Мускусна.

muscus МУСКУС – вид середніх качок, що розповсюджений у природі Південної Америки та Мексики. Був одомашнений та завезений до багатьох країн. До Радянського Союзу вперше потрапив у 1981 році з Німеччини. Від звичайних качок відрізняється тим, що може обходитись без водойми. Через незвичну зовнішність та, особливо, м'ясистий наріст на дзьобі, свійську мускусну качку часто називають індокачкою, вважаючи її гібридом качки та індички. Таке схрещення, однак, неможливе.

Вага тіла чотиримісячної самиці мускусної качки становить близько 3,0-3,5 кілограма, самця від 3,5 до 5,0 кілограм. Ми завозимо качки чистої породи (перша генетична ліня). Самці МУСКУСНОЇ качки використовуються в відтворенні стад качок МУЛАРД. Ідеально підходить для відгодівлі в домашніх умовах. Вони дуже стійкі до хвороб, прості в розведенні і середньо-швидко ростуть. Качки породи МУСКУС, схрещені з качками безпородними, особливо із загальною качкою білою, дають здорове і численне потомство, яке росте середньо-швидко та легко. М'ясо мускусної качки є найменш жирним, ніж м'ясо іншіх кросів качок, і характеризуються найкращим складом амінокислот і жирних кислот. Печеться швидко, через що є єдиним качинним м'ясом, яке підходить для приготування на грилі.

Продаж відбувається тільки на 7-9 день життя птаха.

Гарантуємо практично 100% виживання у кінцевого клієнта. Це пов’язано зі спеціальною технологією транспортування та відгодівлею добових каченят.

Примітка!!! Для належної відгодівлі у качок кросу МУСКУСНА, обов’язково потрібно підрізати дзьоб та нігті між 20 і 25 днем життя.

Якщо у Вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми на них відповімо.