info@mulard-ukraine.com.ua +38 067 158 69 28 +38 050 158 69 28 +38 096 158 69 28 +38 073 158 69 28 Русский язык сайта Українська мова сайту

ООО „МУЛАРД УКРАИНА”
уполномоченный представитель компании
„МУЛАРД ДИСТРИБУЦИЯ ПТЕНЦОВ”
прямой импортер разных видов домашней птицы
из Франции, Германии и Польши

Каченята чистої породи кросу Черрі-Веллі

cherri-velli 

Черрі-Веллі — це крос, селекційні завдання якого полягали у виведенні качок, у яких би об'єдналася значна яєчна продуктивність, скоростиглість і високі темпи зростання молодняка, особливо в ранньому віці. Порода має англійські коріння - її селекцією займається британська компанія Сherry Velly Farms Limited, яка має своє відділення і в Німеччині, звідки ми імпортуємо дві лінії:

Качка Черрі-Веллі багато в чому схожа з пекінською качкою. Зокрема, у них практично ідентична статура. Тулуб у них подовжений, широкі груди, голова розташована на товстій шиї, очі великі, часто мають темно-блакитний колір, дзьоб середніх розмірів, жовто-оранжевий, трохи зігнутої форми. Ноги товсті, м'ясисті, невисокі і близько розташовані до хвоста. Пір'я у качок породи Черрі-Веллі білосніжні.

Розведення качки Черрі-Веллі дійсно вигідне, оскільки порода відрізняється дуже високим рівнем збереженості молодняка. Зокрема, до віку 7 тижнів доживає 94-96% всіх молодих особин. А збереження дорослих особин ще вище і становить 98%.

Порода качок Черрі-Веллі дуже швидко набирає масу тіла і на наших пташниках, при правильному годуванні і догляді, в віці 7 тижнів досягла середньої ваги 4,2 кг.

М'ясо качки Черрі-Веллі відноситься до червоного, воно трохи жорсткіше, ніж біле, але при цьому, за відгуками споживачів, має неймовірний смак. М'ясо качок не можна віднести до дієтичного, так як воно довго перетравлюється і засвоюється. Однак в ньому міститься достатня кількість вітамінів і потрібних людині мікроелементів. Для вживання в їжу найкраще підходить м'ясо молодого каченяти, так як воно менш жирне, ніж у дорослих особин, але при цьому набагато поживніше.

Продаж відбувається тільки на 7-9 день життя птаха.

Гарантуємо практично 100% виживання у кінцевого клієнта. Це пов’язано зі спеціальною технологією транспортування та відгодівлею добових каченят.

Якщо у Вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми на них відповімо.